Klientská zóna

Spolupráce

Společnost CFIG Credit vyhledává pro prodej svých úvěrových produktů nové partnery a spolupracovníky. Jak celý postup v rámci spolupráce probíhá?
  1. V případě zájmu nás kontaktujte na email partner@cfigse.com nebo na tel. 464 602 085.
  2. Spojí se s Vámi náš manažer a telefonicky s Vámi projde podmínky spolupráce a v případě Vašeho zájmu Vám zašle prezentaci společně se smlouvou o zprostředkování.
  3. Po uzavření smlouvy Vám emailem pošleme přístupové údaje do naší webové aplikace pro zadávání žádostí Vašich klientů, které jste vyhledali nebo máte ve svém portfoliu.
  4. Naše společnost s daným klientem komunikuje a projde s ním celý proces.
  5. V případě vyplacení úvěru Vám zašleme provizi na Váš účet.

V rámci spolupráce partner nesepisuje smlouvu s klientem. Veškerá administrativa s tím spojená partnerovi odpadá a ve své režii ji plně zajišťuje společnost CFIG Credit. Partner rovněž neručí za platební morálku klienta. Forma spolupráce je tak maximálně efektivní a transparentní, opadá zbytečná byrokracie. Spolupráce není exkluzivní.

Provize jsou vypláceny na měsíční bázi na základě vystavené faktury partnerem. Jejich výše je procentuálně odvislá od poskytnutého úvěru. V případě vytvoření vlastní skupiny obchodních zástupců nabízíme zajímavé meziprovize.

V rámci naší činnosti jsme našim partnerům připraveni poskytnout další nadstandartní služby jako zvýhodněnou reklamu a inzerci na portálech, které spravujeme. Vždy se jedná o jedny z největších portálů na úvěry a půjčky u nás. Například www.trhpujcek.cz, www.inzerce-pujcky.cz a další. Zvýhodněnou inzerci můžeme pro partnery zajistit i v tištěných a dalších médiích. V případě zájmu nabízíme k zapůjčení služební vozidlo.

Všech těchto služeb můžete využívat i v rámci činnosti pro jiné společnosti.

Zaujala Vás nabídka?

Pokud Vás naše nabídka spolupráce zaujala, tak nás prosím kontaktujte na adrese partner@cfigse.com anebo na tel. 464 602 085.