Klientská zóna

Společnost CFIG Credit a.s. byla založena v roce 2020. Zkušenosti z úvěrového trhu společnosti CFIG Credit však sahají až do roku 2012, kdy zahájila svou činnost úvěrová divize společnosti CFIG SE.

Na trhu poskytování nebankovních úvěrů byla tehdejší úvěrová divize mezi prvními, kdo poskytoval úvěry plně online. V roce 2020 se divize úvěrování oddělila od společnosti CFIG SE a vznikla samostatná nebankovní společnost CFIG Credit a.s. 

Společnost CFIG Credit sází na osvědčené postupy, které jí vydobyly místo mezi přední české nebankovní společnosti. Své kvality a chuť podílet se na zvyšování úrovně finančního trhu CFIG Credit prezentuje licencí od ČNB na poskytování úvěrů, ale také především členstvím v České leasingové a finanční asociaci a v České asociaci věřitelů.

Strategie společnosti se vyznačuje především v individuálním přístupu, rychlosti a digitalizaci. Možnost zažádání úvěru plně v online prostředí bez jakéhokoliv prostředníka, rychlé vyplácení a nabídka úvěrů na míru jsou doménami, kterými CFIG Credit konkuruje na trhu nebankovního poskytování spotřebitelských úvěrů.

CFIG Credit je ryze českou společností sídlící v Pardubicích a celorepublikovou působností. 

Naše služby

Nabídka úvěrů pro každého